Ніж в спину

Недавно блогер Стерненко виклав влог про випускників Національної академії Національної гвардії України, що танцюють мєдляк під пісню Олега Газманова «Господа офицеры». Звісно це лише вишенька на торті виховної роботи у навчальних закладах. Ця пісня взагалі як прищ на сраці періодично вискакує то там то тут. Попередній раз в Тернополі поліцейські теж танцювали під «За Россию и свободу до конца…». Постімперіалістична свідомість проявляється у різних аспектах, в ножевій темі зокрема.

Хочу вчергове звернути увагу на ситуацію на ринку кастомних ножів в Україні. П’ять років війни з РФ не можуть перебити тренди на зброю, що символізує силу радянського окупаційного режиму. Або нацистського, на вибір, кому що більше до вподоби. Холодна зброя це давно не знаряддя вбивства на полі бою, це ідеологічний символічний предмет військової культури. Фінка НКВД, ніж розвідника НР-40, окопник Puma, парадний кинджал SS це те що українські майстри «штампують» як гарячі пиріжки.

Показую тренди на прикладі дуже крутого майстра з Черкас під ніком Sergio Urazzini. Він не є поодинокий в своїх темах для «творчості». Їх легіон щоб справитися з запитом. Тож це не персоналізовані претензії а ілюстрація на що витрачається талант майстра.

Фінка НКВД у виконанні Sergio Urazzini

Є звісно люди для яких ці предмети уособлюють їхніх герої, їх життєві і політичні погляди. Таких достатньо серед громадян України. Ця публіка має бути предметом інтересу контррозвідки і СБУ. Є такі хто навіть не задумується над силою символів, думають, що це просто круто. Інфантильна підліткова свідомість придатна для вкладання в неї будь яких сенсів. Російські пропагандисти спеціалісти в цьому. Як боротися з цим явищем не знаю. Ні майстри, ні замовники не хочуть розвивати свою свідомість. Одні готові заробляти бабки інші втілювати свої бездумні хотілки.

Окопник Puma і фінка НКВД від Sergio Urazzini

Так скоро стрибки і стануть героями для України.

НР40 у виконанні Sergio Urazzini

Фото взяті зі сторінки Sergio Urazzini.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *