Таборовий ніж українського бійця

Центр Розвитку супроводу матеріального забезпечення ЗСУ впевнено продовжує роботу по якісному оснащенню українських воїнів. Після таких невідкладних речей як форма, взуття, розгрузки черга дойшла навіть до таких, на перший погляд, дрібниць як таборовий ніж. Ось що пише з цього приводу Костянтин Леснік у Фейсбук спільноті:

Важливий і простий елемент спорядження. Але вкрай необхідний в полях.
Табірний ніж. Має місце бути, як штатне спорядження у всіх нормальних арміях світу. Ми внесли і затвердили його і в нашому ЄБК-1. А це означає, що це і у нас це вже штатне спорядження і воно буде закуповуватися і масово надходити у війська в 2016 році.
Зараз ми працюємо над Специфікацією для цього спорядження. Швейцарці і німецькі табірні ножі від Венгер і Вікторінокс – хороші. Але особисто мені більше подобаються їхні американські та англійські аналоги. Вони більш “кондові” і “антивандальні”, але мають всі необхідні в першу чергу функції – відкривачка консервів і пляшок, ножик, викрутка. Як мені здається – більше нічого особливо й не потрібно. Зате конструкція максимально міцна і надійна.

З обговорення в коментарях можна зробити висновок, що прототипом таки стане американський зразок. Цей ніж використовувався в період Другої світової війни і був популярний серед туристів в повоєнний період в американців.

Marbles® G. I. Utility Knife

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *