Джон Вік обирає

Продовжу досліджувати тему ножів в кінематографі. Цього разу історія про крутого чувака який однаково добре володіє вогнепальною і холодною зброєю. Крошить всіх наліво і направо, доки не покарає всіх поганих хлопців.

Не буду вдаватися в деталі сюжету, хто бачив вже в курсі і не буду спойлерити тим хто ще не дивився.  Видовищний бойовик в двох частинах вже претендує на таку ж славу як «Місія нездійсненна» чи «Ідентифікація Борна». Режисери цих фільмів Чад Стагелскі і Дейвід Лейтч більше відомі як актори. Але на мою скромну думку їх акторський досвід допоміг в створені крутого бойовика.

John-Wick-1_01

Джон вік викопує з під землі своє минуле. Суровий армійський ніж для смачної картинки там і залишився.

KA-BAR 1245 Tanto
KA-BAR 1245 Tanto

John-Wick-1_03

Кіану Рівз використовує як ніж «останнього шансу» Microtech Ultratech UTX-70.

John-Wick-1_04

Microtech Ultratech UTX-70
Microtech Ultratech UTX-70

John-Wick-1_05

John-Wick-1_06

Російський мафіозі обирає автоматичну класику і йому майже вдається добити Віка. Ніж Віго Тарасова це вже просто частина архитипічного образу ґанстера. Який саме виробник і модель важко зрозуміти. Ножів з таким дизайном дуже багато на ринку.

Переходимо до другої частини масакри. Тут все з більшим розмахом.

Фільм дуже стильний, творча команда смакувала деталі. Інтер’єри, одяг, аксесуари, зброя, навіть локації підібрані з увагою і смаком. Еклектичний антураж можливо комусь може здатися дещо надуманим. Але цей фільм не реалістична драма про тяжке життя кримінального світу, а щось на зразок «Місто гріхів» чи «Макс Пейн».

John-Wick-2_01

Сіквел розпочинається все тим же схроном, що так з любов’ю укладений в спеціальну скриню. Тут лежить знайомий Ka-Bar. Але Джону треба прибарахлитися чимось новим, обставини вимагають, благо є де.

John-Wick-2_02

John-Wick-2_04

Сцена з Сомельє одна з найсмачніших у фільмі. Вона наче синтез сцени з Матриці де Нео обирає зброю у віртуальному арсеналі і сцена на космічному кораблі, де Джим веде душевні діалоги з роботом-барменом, фільм Пасажири. Як на мене, це чудова знахідка.

John-Wick-2_05

В скринці-вітрині зібрана дуже цікава колекція. Тут вам Benchmade SOCP Dagger, Cold Steel Counter Tac, і Benchmade Balisong, і Cold Steel Black Talon II, і три фронталки Microtech. Більшу частину ножів важко точно ідентифікувати, буду радий допомозі в коментарях.

John-Wick-2_06

John-Wick-2_07

Мабуть помиляюся, але я не можу уявити щоб у реальному житті кіллер зробив вибір на користь фронталки для таких специфічних потреб. Не варто розраховувати на такий капризний автомат але «Бабі-Язі» видніше.

Microtech Combat Troodon
Microtech Combat Troodon

John-Wick-2_09

John-Wick-2_10

Гаряча але сурова жіночка перерізує собі вени ножем, який приховано носила під виглядом заколки для волося. Таким чином полегшує моральну ділему Джону Віку і він робить лише контрольний.

John-Wick-2_12

Крім стрілянини, в фільмі круті ножові бої. У Джона Віка в руці звісно супер-пупер Combat Troodon.

John-Wick-2_13

В руці Касіана надійніший Cold Steel Counter Tac, от тільки він йому не допоміг і навіть навпаки. Шкода хлопця.

Cold Steel Counter Tac
Cold Steel Counter Tac

John-Wick-2_14

John-Wick-2_15

John-Wick-2_16

John-Wick-2_17

Ще одна сцена в дусі трибюту класиці. Кімната-інсталяція з численними дзеркалами. Режисери явно надихнулися фінальною сценою з «Чоловік із золотим пістолетом». Цей фільмів про Джеймса Бонда мабуть не всі пригадають, хоч він морально застарілий, кіноманам може бути цікавий.

John-Wick-2_18

В цій же сцені по законах жанру присутня дуже погана і зла панянка. Якщо не помиляюся, в леді пуш дагер від Cold Steel.

Cold Steel - Safe Maker 1
Cold Steel – Safe Maker 1

Це ніби все що я зміг ідентифікувати в цих фільмах. Фільми виявилися багаті на цікаві деталі для цього блогу.

Звісно дядько Марфіоне не упустив зрубати додатково грошей і випустив Marfione Custom John Wick Continental Set. Продається по $2,600.00 за кейсик з двома фронталочками з першого і другого фільмів і позолоченими монетками.

Marfione Custom John Wick Continental Set SN#099
Marfione Custom John Wick Continental Set SN#099

Фільми однозначно рекомендую до перегляду всім любителям ефектного екшену. Очевидно, що тріллер «John Wick» вартий уваги не лише через цікаву зброю в кадрі та Кіану Рівза.

На цьому все. В планах це трилогія, тож чекатимемо третю частину.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *