M-Tac Type 6

Ніж придбаний вже давно, але через забацаних москалів не було часу написати огляд. Все ж M-Tac Type 6 вартий уваги і я написав невеликий огляд.

Щиро радий, що український тактичний бренд став і ножовим брендом. Думаю серед читачів блогу багато поціновувачів товарів M-Tac.

В ножову тему M-Tac зайшли з бюджетного сегменту. Зауважу, що в ціновому вимірі вони виглядають дуже вигідно на фоні інших пропозицій. Це пристойні ножі за помірні гроші. Якщо вони і далі таку цінову політику триматимуть, то це супер.

Я обрав чи не найдорожчий ніж з асортименту бренду. Хотілося побачити на що можна розраховувати за все ще невеликі гроші. Крім ціни цей ніж пропонує багато приємностей про які нижче по тексту.

Модель Type 6 має об’ємно фрезеровані накладки з G10. Це те що відразу кидається в очі на фоні інших. Вони добре припасовані до акуратних лайнерів, а опуклість руків’я дозволяє добре утримувати ніж. Лайнери облегшені вибірками. Приємно вражають грані леза, фліпера та інших елементів конструкції.

Геометрія леза без вепендрювання, проста, можна сказати класична. Це добре для ножа в бюджетному сегменті. Терпіти не можу надто наворочених клинків на дешевих ножах. Надмірності ще більше дешевлять ніж. Товщина леза в 3 мм, в принципі, можна віднести ніж в категорію тактичних складних ножів. Чорне покриття виглядає якісним, і додає плюс стоп’ятсот до тактикульності. Я вже встиг сильно подряпати лезо, але фарба не лущиться попри помітні борозди.

Окремо зупинюся на маркуванні на ножі, тобто його відсутності. Крім лого пусто! Я розумію, що економили кошти, але хотілося б якихось надписів. Хоча б марку сталі і назву моделі.

З неприємних дрібничок тонкуватий важіль фліперу, при певному положені пальця сильно втискається в пучку пальця.. Не для ніжних користувачів, але фліпує бадьоро. Ніж на підшипниках, тож це очікувано. Знову ж таки ось вам навіть підшипник за помірні кошти.

Кліпса нормальна, доволі довга, що для тактика плюс, можливо трохи занадто задертий хвіст, зрештою на любителя.

Загальна довжина:20.5 см
Довжина руків’я:11.5 см
Товщина леза:3 мм
Матеріал клинка:сталь 5Cr15MoV з чорним покриттям
Матеріал руків’я:G10

Очікувано ніж зроблений в Китаї. Як і більшість ножів інших брендів. Він дуже близький до рівня базових ножів іменитих брендів. Але що його відкидає від цього сегменту так це відсутність індивідуального пакування. Абсолютно гола, без будь яких надписів коробочка з дешевого картону, без покриття, елементарно принижує цей пристойний ніж. Зробити універсальні коробочки на всі моделі M-Tac не така вже і проблема. Будь ласка, надрукуйте їх в Україні і перепакуйте, бо це стид. Ви ж вмієте робити нормальні бірки навіть патчі та сувенірку.

Підсумовуючи скажу. Можу щиро рекомендувати цей ніж, тим хто починає ножеманський шлях або не збирається якось панькатися з ножем, а бере для хардюзу.

До слова такий же ніж по моїй рекомендації придбав побратим з яким служимо. В його випадку Type 6 єдиний складний ніж на щодень. Використовує його зараз на Півдні і нарікань не має.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *