DBK рекомендує ніж від українського виробника

Нідерландські влогери-бушкрафтери з каналу DBK у своєму відео відзначили ніж українського виробника. Випуск був присвячений найкращим бюджетним ножам 2022 року за версією DBK. Поруч з Морою, Мартіні та іншими відомими брендами ютубери продемонстрували туристичний ніж Adventurer CSHF від української компанії BPSKnives.

За їх словами це божевілля, найбільший сюрприз цього року. Неймовірна пропозиція, чудова якість, шкіряні ножни. Для людей з малим бюджетом одна з кращих пропозицій. Ви отримуєте великий ніж де багато ручної роботи.

Кілька слів про компанію BPSKnives з їх сайту:

Це – невелика сімейна майстерня. BPS Knives засновано в 2017 році. Основний напрямок діяльності – виробництво похідних та кухонних ножів, шкіряних ножн та наборів для догляду за ножами. Все почалося з кількох непрофесійних машин у гаражі та спроби зробити якісний інструмент для власних потреб. Зараз BPS Knives – це не гаражна майстерня, а повноцінне підприємство: з власним машинним цехом, цех термічної обробки, тестовим майданчиком.

На виробництві працюють люди, закохані в свою роботу, у кожен виріб вони вкладають сили і душу. Усі ножі BPS Knives є власною розробкою. Моделі створюються на основі досвіду світових виробників ножових виробів. Ми тримаємо руку на пульсі і завжди слідкуємо за тенденціями.

Щиро порадіємо за BPSK, тож ножова справа в Україні не стоїть на місці. Наші виробники і майстри все більше помітні в світі.

Оригінальне відео DBK на YouTube

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *