Штрафбат з гербом України

Натрапив на оголошення OLX з продажу ножа Grand Way – Штрафбат з гербом України. Це просто пекельна суміш радянської свідомості і українського патріотизму. Як можна зліпити в одну купу такі протилежні ідеологічно речі. Тільки повна неосвіченість і примітивність дозволяє ліпити державний герб України на ніж по радянським мотивам та ще і з назвою Штрафбат.

Штрафні батальйони це ганебне радянське явище. В таких «батальйонах» згинуло тисячі українців. В штрафбатах воювали політичні і прості в’язні та ні в чому невинні люди. Їм бракувало озброєння і амуніції. Про якісь бойові ножі не могло бути і мови. Це чиста маркетингова вигадка росіян, пропагандистський крок. Ніколи не купував ножі торгової марки Grand Way, а тепер і темпаче.

Ось лише один з фактів, що таке штрафбат:

Коли восени 1943-го знову явилися совєти, то незабаром із нашого села Булаївки загребли до війська практично всіх чоловіків призовного віку, — переповідає у спогадах для сайта „Українська правда“ слова старшої сестри своєї бабусі Валерій Семиволос. — Гребли всіх: і кволих, і хворих, і немічних. Із усього того призову з війни повернувся лише один чолов’яга, котрий і розповів, як полягли булаївці. Усіх їх як таких, що побували в окупації під німцями, дорівнявши до ворогів народу, відправили до штрафбату. Штрафбат той весь до цурки був почавлений у першому ж бою траками німецьких танків, що намагалися пробитися з Корсунь-Шевченківського котла. Озброїли штрафбатівців лише перед самим боєм, видавши одну гвинтівку на десятьох і дозволивши хильнути по чарчині, під дулами кулеметів загороджувальних загонів, сформованих переважно узбеками та іншими середньоазіатами, погнали на вірну загибель.

Цікаво, що людей які породили цей жахливий сурогат ймовірно нічого не муляє. Головне гроші підняти, а на атрибутику з символікою тепер є великий запит. Не хочеться вірит,и що наші хлопці купуватимуть ножі під назвою «Штрафбат» з гербом чи без нього. Не купуватимуть фінку яку відригнула пропагандистська машина країни з якою ми воюємо.

Посилання на продавця з Харкова: Нож финка штрафбат с гербом Украины

334865314_1_1000x700_nozh-finka-shtrafbat-s-gerbom-ukrainy-harkov_rev003

334865314_3_1000x700_nozh-finka-shtrafbat-s-gerbom-ukrainy-kollektsionirovanie_rev003

olx-shtrafbat-s-gerbom-ukrainy

Посерфив ще Інтернет і виявив, що це офіційна модель з тризубом від Grand Way. Справді не бренд а днище.

olx-shtrafbat-s-gerbom-ukrainy-02

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *