Дуже подобається серія сюжетів «Майстри справи» від українського телеканалу для інозхемців UATV. Класно що вони зняли про Стерха, одного з кращих українських майстрів. Дивимося і радіємо, що у нас є такі люди.
![](https://knife.org.ua/wp-content/uploads/Sterh_00.jpg)
Дуже подобається серія сюжетів «Майстри справи» від українського телеканалу для інозхемців UATV. Класно що вони зняли про Стерха, одного з кращих українських майстрів. Дивимося і радіємо, що у нас є такі люди.
Be First to Comment