Чохол-органайзер від Торвальда

Мені набридло, що мої EDC-цяцьки постійно збиваються в купу в кишені чи сумці і доводиться їх розподіляти по різних місцях. Нарешті зима закінчиться і одягу поменшає, а до порядку в кишенях буде більша вимога.

Тому я звернувся до Торвальда, щоб він зробив мені простенький чохол під три предмети. Проста функціональність, жодних надмірностей. Очікувати довелося не довго, а оплату я здійснив після отримання.

_MG_9404

Поштою отримав бандерольку, всередині симпатичний крафтовий пакунок з фірмовою етикеткою. Пакування ніби дрібниця але приємна.

_MG_9406

Сам чохол з непоганої шкіри і якісно прошитий. В цілому все як я замовляв. По розміру підігнано добре, майстер спершу уточнив модель Вікса і діаметер ліхтарика. Це переваги ручної роботи і індивідуального підходу. Як мінус можу зазначити лише слабке сліпе тиснення, хотілося б більшого рельєфу на логотипі, але це дрібниця.

_MG_9413

В асортименті майстра є багато прикольних виробів. Моє замовлення не репрезентує рівень роботи майстра. Напевно в майбутньому замовлю щось солідніше, є з чого вибрати.

Вироби Майстерні Торвальда можна подивитися в Instagram thorwald.leathercraft чи Facebook ThorwaldLeathercraft, там же і замовити. Нижче кілька прикладів.

Multitool pouch #edc #edcgear #edcleather #multitool

Допис, поширений Thorwald LeatherCraft (@thorwald.leathercraft)

Leather Victorinox pouch fo sale.

Допис, поширений Thorwald LeatherCraft (@thorwald.leathercraft)

_MG_9417

В останній момент помітив, що бонусом до чохла ішов черепок з кістками. Мало не викинув його з пакетом в смітник. Поки що не придумав як його використати.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *