Парамедик Юлія Паєвська на своїй ФБ сторінці розмістила фото кинджала роботи Дмитра Ейдера та мішок нової «сировини» для наступних зразків.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/104150927_10158189562196166_346778633284308129_n.jpg)
Фото супроводжує такий текст авторки:
Осколки “з пилу, з жару” прямо з крайніх обстрілів Широкино отримають нове життя. Вони поїхали в кузню “Дархан” Дмитра Ейдера. І магія цього майстра-коваля перетворить смертоносне залізо в не менш смертоносний твір мистецтва! Так вся зброя наших ворогів обернеться проти них самих, бо наше діло праве, а значить сила на нашому боці. Дякую за чудовий кинджал, рідні Євгенії Ейдер та Дмитра Ейдера! Це честь для мене. Юлія Паєвська
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/83353737_10158189562301166_737859846345556930_n.jpg)
Від себе додам, що клинки з осколків ворожих подарунків це вже хороша традиція у наших ковалів.
Be First to Comment