«Knives Out» це чудовий детектив з Деніел Крейґом в головній ролі. Фільм я подивився ще в кінотеатрі, добрався до нього лише зараз. Як завжди актуальність це не сильна сторона цього блогу. Тож сподіваюся вже всі бачили цей фільм і блог не буде для вас спойлером. А ті хто ще якимось дивом ще не подивилися «Ножі наголо» обов’язково це зробіть.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_01.jpg)
Режисер Раян Джонсон зняв класичний детектив з цікавою нелінійною історією. Кіно наповнене нашою тематикою, вибрав для вас окремі кадри.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_02.jpg)
Це мабуть фільм-рекордсмен по одночасній кількості холодної зброї в кадрі. Точно більше ніж у «Мачете». Безліч різноманітних клинків в концентричній композиції, що виступає акцентом в кадрі, окремі клинки по всьому будинку. Хіба що «Загін самогубців» де Джокер лежить в центрі схожої композиції може посперечатися по кількості, хоча я не рахував одиниці.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/f8tinjbayshz.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_03.jpg)
Можливо хтось розпізнає серед зброї предмети які можна чітко ідентифікувати, буду радий прочитати в коментарі. Бачу зразки обох світових воєн, якісь боуві, кукрі та іншу дич. Я не сильно розбираюся в історичній холодній зброї, підказуйте.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_04.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_05.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_07.jpg)
На роль головного ножа вибраний чудернацький кинджал в східному стилі. Як на мій смак дуж дивне рішення, його іграшковість якась нарочита. Він зображений також і на портреті письменника.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_09.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_10.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_11.jpg)
Центральна «павутина» з ножів відіграє важливу роль і як в приказці про рушницю на стіні у виставі таки «вистрілює». Головний злодій в кульмінаційний момент вихоплює кинджал з композиції і намагається убити героїню. По іронії долі це театральний муляж. Дуже класний іронічний момент.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_12.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_14.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/knives-out_15.jpg)
На завершення підбірка фотографій інтер’єрів де все відбувалося. Будинок покійника наче кунсткамера. Команда художників створила чудові декорації, за це їм окремий ріспект.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/ko_2_d32-13938.jpg)
Я фільм переглянув тричі і не лише для створення цього матеріалу. Один з улюблених фільмів останнього часу.
Be First to Comment