Knafs Lander – Слава Україні!

Бен Бантерс (Ben Banters) відомий інтузяст, маркетолог в ножевому бізнесі опублікував в своєму Інстаграмі допис з ножем свого дизайну Knafs Lander у патріотичному українському виконанні з гаслом Слава Україні!

Сам допис дещо наївний з побажанням швидкого закінчення війни і прапорами України та РФ. Автор щиро співчуває і переживає за українців. Безпрецедентна війна в центрі Європи його справді пройняла.

До відео з ножем Бен написав наступне:

Відколи себе пам’ятаю, я фанатик новин. Щоранку в дитинстві я хапав газету з ґанку й їв свою миску пластівців, читаючи. Ця любов до новин підштовхнула мене до журналістики та кіно в коледжі. Я все ще читаю новини кожен день.

Я бачив багато війн і конфліктів у новинах. Я пам’ятаю, як читав про Косово, Афганістан та Ірак. Сектор Газа. Арабська весна. Сирія. Крим. Якщо ви читаєте новини, ви читаєте про війну. Але минулого року, коли Росія вторглася в Україну, це просто вдарило… інакше. Я уважно стежив за новинами про можливе вторгнення. Війська на кордоні. Артилерія на потягах. Я не міг уявити, що світова держава неспровоковано вторгнеться в іншу країну в 2022 році.

Моя дружина часто запитує мене: «Як можна читати новини і не сумувати?» Я вважаю, що я трохи десенсибілізований, але це все одно впливає на мене. Я пам’ятаю той день, коли я втратив будь-який інтерес до роботи в новинах. Я був продюсером студентського шоу в день повільних новин, намагаючись вирішити, чи головна історія — папуга чи новий світлофор. Потім з’явилася новина про подвійне вбивство, самогубство та підпал. У мене було своє шоу. Я був у захваті. Наступні години були розмитістю останніх новин. Коли шум у редакції згас, я емоційно розбився. Від болю, спричиненого іншою людиною, моє серце щеміло. Моє власне задоволення від розповіді про той біль випарувалося в глибокий жаль; Я не був створений для журналіста. Я закінчив і перейшов у маркетинг.

Отже, як читати новини, щоб вони не ранили душу? Я виявив, що спілкування з людьми допомагає. Що стосується України, я знайшов друга на ім’я Фанкі тут в Instagram, який живе в Києві. Він любитель ножа, який любить кататися на гірському велосипеді, і він носить ZT. Я стежив за війною в Україні через його об’єктив і намагався допомогти, чим міг. Надання трохи підтримки хлопцеві, якого я ніколи не зустрічав, допомогло мені впоратися з божевіллям. Сьогодні я надсилаю Фанкі трохи підбадьорення. Це прапор України — пшеничні поля та блакитне небо — на звороті — «Слава Україні». Ніхто не виграє війну, але я думаю, що пропозиція любові перед обличчям жахливих новин допомагає. Сподіваємось і молимось, щоб конфлікт скоро закінчився.

Україна переможе!

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *