Бійці ССО освятили зброю у Холодному Яру

Українське військо розвиває нові українські традиції, які не базуються на радянському спадку. Це дуже круто і правильно. Таким успішним прикладом є освячення зброї бійцями Сил спеціальних операцій ЗСУ у Холодному Яру.

Меч в середньовічному, княжому стилі став потужним символом в руці бійця елітного воїна. На жаль фото обмаль. Буду вдячний якщо хтось підкаже автора меча.

Над Гайдамацьким ставом лісового урочища Холодний Яр, що на Чигиринщині, група бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ здійснила урочисту церемонію освячення зброї проти ворога.

“Наслідуючи старовинні традиції козаків та гайдамаків різних часів, – повідомив один з організаторів заходу екс-заступник секретаря РНБО, генерал ЗСУ Сергій Кривонос, – військовослужбовці Сил спеціальних операцій освятили зброю у легендарному Холодному Яру, святому, знаковому місці для кожного українця. Саме тут була пуповина опору будь-яким окупантам нашої землі! Тут кожен клаптик дихає історією й закликає до непримиренної боротьби з нинішнім ворогом – російським агресором!”

Спецпризначенці пройшли стройовим маршем до місця останнього бою головного отамана полку гайдамаків Холодного Яру Василя Чучупака, керівника збройної організації УНР, яка билася з московськими окупантами й на чорному прапорі якої пломеніло гасло “Воля України або смерть!”

Сергій Кривонос зазначив, що проведене патріотичне дійство утверджує у молодого покоління воїнів ЗСУ історичну пам’ять, національну гідність і гордість за Українську державу та за когорту мужніх, незламних борців.

Інформація з golos.com.ua.

Фото з сайту ССО ЗСУ.

Це не перше освячення зброї в Холодному яру. До прикладу фото з 17 року. Гайдамацький став.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *