Українські курсанти продовжують бути одними з найкращих

Українські курсанти продовжують бути одними з найкращих у військових навчальних закладах Великої Британії. В контексті холодної зброї ці події цікаві для блогу.

Цього року курсант Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Антон Лузгарь був нагороджений Міжнародною премією у Коледжі Королівських Військово-Повітряних Сил Кранвелл. Антон отримав трофей і пам’ятну картину із зображенням коледжу на знак визнання його лідерських та офіцерських якостей, а також високих результатів навчання на курсі. Тепер Антон має шанс позмагатися з іншими кращими міжнародними курсантами за честь стати найкращим та отримати меч Королівських ВПС. Курсовий офіцер Антона заявив, що “він абсолютно заслужено може пишатися своїми досягненнями”. Вітаємо Антона з цим успіхом і бажаємо йому нових професійних звершень!

Інформація з сторінки посольства Великобританії в Україні.

Минулого року український курсант Антон Совенко отримав відзнаку кращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті.

На фото Антон Совенко тримає мініатюру шаблі, якою його урочисто нагородили. Мініатюрна нагородна холодна зброя це давня європейська традиція. Як на мій смак дуже цікава і могла б знайти місце і в нашій військовій культурі. Шабля виготовлена британською компанією Cleave & Company Limited. Ця компанія обслуговує королівський двір і виготовляє коштовні подарунки від держави.

У 2019 Артем Бараненко отримав “Шаблю найкращого закордонного випускника” Сандгерста. Він став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки. Про це є окремий пост в блозі з фотографіями шаблі.

У 2015, Михайло Лещенко отримав почесну відзнаку як найкращий випускник коледжу Королівських ВПС серед іноземців.

На фото курсант ще у формі старого зразку але з британською шаблею на поясі.

Впевнений це не останні досягнення наших хлопців.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *