Мосійчук обирає Cold Steel

Сьогодні в ефірі 5 каналу побачив Ігора Мосійчука, нічого ніби надзвичайного, всім відомий персонаж, часто світиться на каналах. Але в око впала його палиця в східному стилі. Dragon Walking Stick, це гарний вибір мушу сказати. Крута палиця від Cold Steel для старця, або людини з травмою.

Mosijchuk_01

Dragon Walking Stick
Cold Steel – Dragon Walking Stick

Дизайн розроблено на основі стародавньої палиці з приватної колекції президента компанії, Ліна Томпсона. Вона виготовлена з високоякісного поліпропілену найвищого класу, що гарантує вражаючу міцність і довговічність, а також стійкість до погодних умов.
Ціна 74,99 долара США

Mosijchuk_02

Мабуть Ігор Володимирович себе уявляє в ролі Ліна Томпсона з цією палицею. Хоча його колекція холодної зброї може і багатша за Лінову. Зрештою хто тут депутат а хто якийсь простак. З переліком деяких речей з неї можна ознайомитися в електронній декларації, підозрюю що там згадано не все, адже не все потрібно декларувати.

Оновлено

Не минуло багато часу а тут вже новий модний лук. Очевидно, що такому крутому пану з однією і тією ж палицею на ефіри ходити не випадає. Тому ще одна палиця Cold Steel – City Stick. Цікаво, скільки ще їх є у нардепа?

Mosijchuk_03

Cold Steel - City Stick
Cold Steel – City Stick

Палицею навіть помахати можна. Спишемо цю награну нестриманість на контузію після замаху.

Mosijchuk_04

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *