ТО своїх улюбленців

Вирішив зробити ТО ножів що часто бувають зі мною. Вони перестали нормально відкриватися і помітно забруднилися.

Cryo II

Спершу взявся за Kershaw Cryo II, він у мене давно з 2014 року. Приблизно рік я з ним не розлучався, так він мені подобався. Проблеми виникли недавно, коли я знову почав його тягати. Фліп спершу став якийсь «сухий» відчувалося тертя а тепер він перестав фліпувати взагалі. Мабуть щось з пружиною, чистка не допомогла. Знаю, що в людей часом ця пружина тріскає але в моєму випадку вона мабуть втратила необхідний вигин і пружність. Треба втручання досвідченої людини.

Cryo II

Cryo II

Cryo II

Подобається якість обробки металевих деталей, якісне фрезерування і фінішна обробка. Всі вузли в хорошому стані, замок не зносився. Але ніж перекочує в шухляду на довго, доки не знайду до кого звернутися. Мені дуже подобаються дизайни Ріка Хіндерера, шкода його відкладати. Для мене це цілком очікувана ситуація, не люблю всілякі асисти в замках. Полірнув шайби зібрав, не допомогло, назад в глиб стола.

M16-10S

Наступний в черзі на ТО став CRKT M16-10S. Цей ножичок я придбав фактично в додачу до основного замовлення як сувенір в блістері. Але він перевершив мої очікування! Ніколи не думав що він стане моїм EDC на півтора роки.

Ніж не фліпує і ніколи не фліпував. Цей виступ скорше не для фліпу а лише упор в розкладеному стані. Але він все ж допомагає відкрити ніж однією рукою.

M16-10S

Мене вразили в цьому ножі експлутаційні якості, справді зручний ніж на кожен день особливо літом. Вдруге він мене вразив коли я його розібрав. Акуратне виконання, подвійні шайби з кольорового металу і якогось полімеру. Резинова прокладка під осьовий гвинт, акуратні мініатюрні бонки. Замок в хорошому стані, нерівномірного зносу немає.

Почистив, віддраїв задавнене болото з деталей, полірнув шайби. Склав і знову насолоджуюся чудовим ножем.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *