Не зважаючи на жахливі будні війни, у нас бувають гарні новини від українських ножових майстрів. Ось таку новину опублікували у Фейсбуці Böker Plus:
Böker Plus Kazhan презентуємо ще одну новинку для Spring & Summer 2022! Шийний ніж, розроблений Олександром Кравою, це дуже особливий ніж з огляду на війну в Україні, адже молодий ножороб живе і працює у Львові. Попри напружену ситуацію в області та початі атаки на місто, Олександр Крава продовжує сповнений надій та дій. Бажаємо йому, його родині та всім людям в Україні багато сил та сподівань на швидке закінчення бойових дій.
Böker Plus
Щиро радію за Олександра Краву, українці мають отримувати заслужене визнання у світі. Завойовувати європейські та американські ринки. Поки що можемо ознайомитися з фото цього Кажанчика.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/boeker-plus-kazhan-02bo069_4.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/boeker-plus-kazhan-02bo069_6.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/boeker-plus-kazhan-02bo069.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/boeker-plus-kazhan-02bo069_2.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/krava_knives_06.jpg)
Be First to Comment