Ножі для фронту

На восьмому році війни в ЗСУ все ще немає штатного ножа. Звісно це не головний пріоритет в індивідуальному оснащені воїна. Але це не біда, українські ножеві майстри давно освоїли цю нішу виробництва. Зараз, коли окупанти поперли новою хвилею в повну силу, майстри знову активізувалися.

Зробив добірку з деяких прикладів, що натрапив у мережі. Всі майстри зосередилися на кількості продукції і її доступності і утилітарності. Все ж ці ножі мають свою особливу брутальну красу.

Український народ не здолати.

Володимир Баран
Володимир Баран

Володимир Баран зручні інструменти. Корисні при близькому контакті із кацапами. Скромні, надійні, зручні, ГОСТРІ. Сталь 1095.

Михайло Запорожець
Михайло Запорожець

Михайло Запорожець Слава Україні! Якось так… для хлопців…

Rosland Blacksmith
Rosland Blacksmith

Rosland Blacksmith Трошки помічників сьогодні відправили до нових власників. Ті що не обмотані хлопці обмотають під себе. Слава Україні!

Сергій Степ, Ukrnizh
Сергій Степ, Ukrnizh

Сергій Степ Поки Ukrnizh Одеса на війні , Вінниця робить ножі! Вже скоро поїдуть по підрозділам!

Вітання, Ukrnizh переходе на військові рейки, все бюджетне , все для фронту (100% волонтерка) . Ті хто в Одесі всі на війні, зараз виробництвом буде займатись Вінниця… Моделі будуть максимально спрощені. Для підтримки виробництва ножів буде окрема картка. Працюємо далі на перемогу! Слава нації! #ВОЛОНТЕРКА п.с. За можливістю зберуть і повідправляють ті замовлення, які були раніше…

Sam Movsisyan Ще один, на передовій. 65G і U8A.

Ейдер
Ейдер

Женічка Ейдер Показую станом на сьогодні. 25.03.2022. ще 33 готових.
Лишилось вплести в паракорд, красиво запакувати( читати – замотати у плівку) і віднести на відправку

Василь Дячик

Василь Дячик Для: ЗСУ.

Сергій Максимяк

Сергій Максимяк, передав морській піхоті два ножі (красавчики)! Щиро дякуємо за роботу та допомогу Збройним Силам України ! Слава Україні!!! Миру всім!

Сергій Шауро

Сергій Шауро НЕ ПРОДАЖ НЕ ПРОДАЖ НЕ ПРОДАЖ Роз’їдуться малята від тата, хто куди. Допомагати нашим Козакам. Кому сальця та хлібу врізати, кому вухо кацапа. Кому як з малят пощастить.

Gregory Verizhnikov
Gregory Verizhnikov разом з Юлією Демкович, Naz Hiv, Тарас Левкович, Василь Задерецький

Gregory Verizhnikov разом з Юлією Демкович, Naz Hiv, Тарас Левкович, Василь Задерецький. Хіт сезона. Передаєм в правильні руки.

Ігор Мудренко

Ігор Мудренко. Продовжуємо допомагати ЗСУ.

Роман Кондрашов

Роман Кондрашов. Це мій бізнес і справа мого життя!І багато хто знає мій “Cimmerian Custom Knives”Але зараз мої всі зусилля спрямовані на допомогу ЗСУ і ТрО.ВСЕ це тільки на волонтерських силах і завдяки донатам.

Звісно це не всі ножі зроблені на допомогу фронту, те що було не важко знайти у вільний час.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *