На восьмому році війни в ЗСУ все ще немає штатного ножа. Звісно це не головний пріоритет в індивідуальному оснащені воїна. Але це не біда, українські ножеві майстри давно освоїли цю нішу виробництва. Зараз, коли окупанти поперли новою хвилею в повну силу, майстри знову активізувалися.
Зробив добірку з деяких прикладів, що натрапив у мережі. Всі майстри зосередилися на кількості продукції і її доступності і утилітарності. Все ж ці ножі мають свою особливу брутальну красу.
Український народ не здолати.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/277574581_5270076373013730_2962598400426157280_n.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/277532622_5270076659680368_5801608730261350125_n.jpg)
Володимир Баран зручні інструменти. Корисні при близькому контакті із кацапами. Скромні, надійні, зручні, ГОСТРІ. Сталь 1095.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/277675264_1763209720690793_9173168035159340457_n.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/277172597_1757275461284219_2725417182361511698_n.jpg)
Михайло Запорожець Слава Україні! Якось так… для хлопців…
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/276148199_7494596593914017_2316284073141549144_n.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/277671903_7550798428293833_175511897396657305_n.jpg)
Rosland Blacksmith Трошки помічників сьогодні відправили до нових власників. Ті що не обмотані хлопці обмотають під себе. Слава Україні!
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/276993573_10225378071491124_125515621367581339_n.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/276996785_10225436307666992_3063019911058907977_n.jpg)
Сергій Степ Поки Ukrnizh Одеса на війні , Вінниця робить ножі! Вже скоро поїдуть по підрозділам!
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/275370936_10225341439575349_6911281552068885840_n.jpg)
Вітання, Ukrnizh переходе на військові рейки, все бюджетне , все для фронту (100% волонтерка) . Ті хто в Одесі всі на війні, зараз виробництвом буде займатись Вінниця… Моделі будуть максимально спрощені. Для підтримки виробництва ножів буде окрема картка. Працюємо далі на перемогу! Слава нації! #ВОЛОНТЕРКА п.с. За можливістю зберуть і повідправляють ті замовлення, які були раніше…
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/277459965_3868338496624437_3643127715326823279_n.jpg)
Sam Movsisyan Ще один, на передовій. 65G і U8A.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/276106534_386410859976871_1266941831567665873_n.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/276309817_386410839976873_2888994567833407924_n.jpg)
Женічка Ейдер Показую станом на сьогодні. 25.03.2022. ще 33 готових.
Лишилось вплести в паракорд, красиво запакувати( читати – замотати у плівку) і віднести на відправку
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/277526512_655640335520070_4750051540623171036_n.jpg)
Василь Дячик Для: ЗСУ.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/277519224_1275222706221572_3480719955981374848_n2.jpg)
Сергій Максимяк, передав морській піхоті два ножі (красавчики)! Щиро дякуємо за роботу та допомогу Збройним Силам України ! Слава Україні!!! Миру всім!
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/276011983_1491178821297597_6052608438855785035_n.jpg)
Сергій Шауро НЕ ПРОДАЖ НЕ ПРОДАЖ НЕ ПРОДАЖ Роз’їдуться малята від тата, хто куди. Допомагати нашим Козакам. Кому сальця та хлібу врізати, кому вухо кацапа. Кому як з малят пощастить.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/275295724_5265686320130694_5288382232817676057_n.jpg)
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/274986282_5249101858455807_5839656786753729895_n.jpg)
Gregory Verizhnikov разом з Юлією Демкович, Naz Hiv, Тарас Левкович, Василь Задерецький. Хіт сезона. Передаєм в правильні руки.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/275520531_4819019111526848_7564777455927392831_n.jpg)
Ігор Мудренко. Продовжуємо допомагати ЗСУ.
![](http://knife.org.ua/wp-content/uploads/274885572_7017911858280080_2382929619806584111_n.jpg)
Роман Кондрашов. Це мій бізнес і справа мого життя!І багато хто знає мій “Cimmerian Custom Knives”Але зараз мої всі зусилля спрямовані на допомогу ЗСУ і ТрО.ВСЕ це тільки на волонтерських силах і завдяки донатам.
Звісно це не всі ножі зроблені на допомогу фронту, те що було не важко знайти у вільний час.
Be First to Comment