Небажаний учасник ветеранського форуму

Олександр Воробєй 18 серпня повідомив у Фейсбуці на своїй сторінці, що йому відмовили в участі з міркувань безпеки, адже очікують появу президента Зеленського.

Подібна практика ганебна, так можна докотитися до заклеєних офіцерських кортиків як при Януковичі.

Ветеран написав наступне:

Більшість моїх фб-друзів мабуть знають, що ми виробляємо ножі під брендом Blade Brothers Knives

Займатися цим я почав наприкінці 2014 року, коли оговтався від поранення в Пісках під Донецьком. Ну як оговтався – почав ходити і одразу взявся до роботи.

Наразі в нас вже є певна репутація та визнання, про нас багато разів виходили сюжети на телебаченні, частину ножів ми віддаємо в армію, частину продаємо за кордон – чудові ножі, одним словом, сам ними користуюся 🙂

Оскільки наш колектив на 50% складається з ветеранів АТО, то я не здивувався, коли Veterano Service нас запросив взяти участь у ІІ Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна», а саме на виставку ветеранських бізнесів в рамках цього форуму.

Звичайно, я зрадів, бо організатори – Міністерство у справах ветеранів, відомі благодійні фонди, + підтримка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та РНБО України. На виторг можна не сподіватися, але піар мусив бути норм.

І ось зараз я дізнався, що нашу участь “не підтвердили” з міркувань безпеки. Короче – захід може відвідати президент України, а тут небєзопасний я зі своїми ножами.

Ви знаєте, я не серджуся, не злюся, не ображаюся, я чото ржу)

Хочу подякувати всім журналістам, громадським діячам та політикам, які мужньо не побоялися спілкуватися зі мною на виставках та інших заходах, де я виставляв наші ножі!

Також хочу подякувати МВС за те, що в 2014 видали мені автомат, ПМ та гранату – розумію, що там президента Зеленського не було і ризик був мінімальний, але все одно дякую за довіру!

Я звик покладатися на власні сили і не маю ніякої протекції чи допомоги від держави або ще когось, я навіть пільгами убд не користуюся. Але коли ветеранів не пускають на ветеранський форум з міркувань безпеки – це просто смішно 🙂 Я тепер апасний вєтєран!

Щоб підтримати апасних ветеранів, став вподобайку Blade Brothers Knives. Там чудові ножі!

Інформація про подію з сайту Міністерства у справах ветеранів України:

ІІ Міжнародний форум відбудеться 23 серпня 2019 році та території «Мистецького Арсеналу».

Це масштабний захід, в якому візьмуть участь військові та волонтери, представники громадських організацій, як вітчизняних так і закордонних, представники влади та державних установ, народних депутатів та керівництва країни. Також на форум завітають міжнародні фахівці, зокрема зі Сполучених Штатів Америки та Грузії, які займаються питаннями соціального захисту, реабілітації та підтримки ветеранів та членів їхніх родин.

ІІ Міжнародний форум триватиме протягом всього дня, відбуватимуться виступи та дискусії, презентації проєктів та їх обговорення. Будуть підняті питання реалізації державної політики щодо підтримки та захисту ветеранів та їхніх родин, лікування, реабілітації, психологічної підтримки учасників бойових дій. А також питання максимального впровадження ІТ-компонента у сфері надання сервісів ветеранам та багато іншого.

«Ми запросили фахівців, людей, які мають багаторічний досвід роботи з ветеранською спільнотою. Ми плануємо підняти і обговорити дійсно нагальні та гострі теми, які турбують не лише самих ветеранів, а членів їхніх родин, сімей загиблих захисників. Загалом запрошено понад чотири сотні гостей з усіх регіонів України та з-за кордону», – розповіла заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда.

Також метою цьогорічного форуму є презентувати представникам нової влади сутність наявної державної політики, налагодження діалогу між ветеранською спільнотою та новою владою, корегування державної ветеранської політики, а також підведення проміжних підсумків роботи Міністерства у справах ветеранів та корегування його роботи відповідно до вимог ветеранів та волонтерів.

Тож, подія ще не відбулася, а діалог вже не виходить.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *