Панченко з Сакраменто

Приємно знати, що в світі найфмейкерів є українські імена і ці імена помітні, навіть яскраві. З задоволенням хочеться розказати про американського ножевого дизайнера і майстра, Serge Panchenko, що народився в Україні. Сергій проживає в Сакраменто, штат Каліфорнія. Творить в невеликій приватній майстерні.

IMG_9030

В його ножах відчувається любов до деталей і цілісне відчуття образу ножа. Серж в своїх виробах використовує як популярні нині титан, G10, мікарту, так і архаїчну бронзу, що виглядає дуже цікаво і неординарно. Більшість проектів, на мою думку, мають деякий шарм стімпанку. Майстерно виконана застареність текстур в поєднанні з високоякісною машинною обробкою і вручну допрацьованими елементами, це все ознаки його кастомних ножів.

Сьогодні найфмейкер має виразний власний стиль, до якого прийшов через спроби навіть в азійському стилі. Також Панченко експериментує з різними аксесуарами. Наприклад тактичні ручки, стропорізи, відкривачки, бусини для темляків чи навіть наручний годинник.

Знаковою стала співпраця з компанією Spyderco, що реалізувалася в двох проектах. Це Dog Tag (C188ALTIP) та Roc (C177G). Обидва ножі дуже нетипові і мають неоднозначні оцінки ножеманів. Від «вау, яка штука» до «і що з ним робити…». На мою думку ця кооперація великий успіх, можемо побажати автору і надалі нових яскравих ідей. Дизайнер однозначно тільки на початку шляху в світі ножевих брендів і ми ще побачимо його новинки.

SP188ALTIPn

Spyderco-Roc-C177G

DogTag

Більше робіт можна подивитися на його сайті sergeknives.com або можна підписатися на Instagram SergeKnives .

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *