Глок «2 Когорта»

Третій рік триває війна, а волонтери і меценати дотепер відіграють ключову роль в нашій боротьбі. Вони шукають і знаходять необхідні ресурси для своїх ініціатив.

Є цікавий прецедент, відомий блогер і боєць ЗСУ, Мартін Брест розмістив оголошення з проханням про допомогу з ремонтом приміщення психологічного реабілітаційного центру для ветеранів АТО. Щоб була мотивація у людей він влаштував імпровізований аукціон на свій ніж.

Brest

Мартін написав в своєму фейсбуці:

«Глок нумер 81 (У всіх арміях світу Глок – це пістолет, і лише в ЗСУ Глок – це ніж). На ножі – простенькі гравіровки, зроблені рік назад на териконі під Докучем бійцем нашої другої «ельфійської» роти. Нічого вигадливого, просто надписи «41 ОМПБ» та «2 когорта». Не битий – не фарбований, легке бэу, з пробігом по АТО )) Разом таких ножів шість. Один з них, мій – перед вами».

41-OMPB_02

41-OMPB_01

Стартова ціна становила 500 грн. Після нетривалих торгів ніж придбав Олексій Мочанов за 5 555 грн. Я мав надію, що знайдеться філантроп з грошима і пожертвує мінімум 20 000 грн., адже це не купівля ножа а необхідна допомога в порятунку ветеранів. А ніж лише предмет з цікавим провенансом. Добре хоч так, п’ять тисяч теж гроші.

P.S. Олексій Мочанов повернув Глок назад в зону АТО. Вважаю це не дуже вірне рішення, таким предметам місце в колекціях чи майбутніх музеях АТО. Сам же Мочанов зазначив, що передавав на передову аналогічні ножі в великій кількості. Конкретно цей екземпляр погоди на фронті не робить, а гравірування такі смачні.

Запис Мартіна Бреста у Фейсбуці

Запис Олексія Мочанова у Фейсбуці

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *